Bağlama Büyüleri

baglama-buyusu-iki-kisiİnsalık tarihi başladığından beri  büyü gerçeği vardır ve bütün büyü türleri arasında insanların her zaman en çok ilgisini çeken büyü türü bağlama büyüleridir.Bağlama büyüsü vardır ve doğru zamanda doğru bir hoca ile yapıldığı zaman %100 etkisi bilinmektedir.Ülkemizde bu büyü uygulamasını en çok evini terkedip giden,çocuklarını umursamayan kişileri evlerine bağlamak için yapılmaktadır.Bu uygulamalar güçlü vefk tılsımları ile güçlendirilerek yapılmaktadır.

Bağlama büyüleri

Bu uygulamaları sevgililer, nişanlılar, sözlüler, eşler için yapılmaktadır.Hedef kişi için özel vefk tılsımız hazırlarak yapılan bağlama büyüleri her durum için farklı farklı yapılmaktadır.Bu uygulamalara başlamadan önce yıldızname ve suya özel bakım ile hüddamlar vasıtasıyla bağlama büyüleri yapılacak kişiler için uygun olup olmadığı sorgulanır.Sonra bağlanıcak kişinin Annesinin adı 4 defa söylenmesi gereklidir.

Bağlama büyüleri genel itibariyle Boşanmak isteyen kadını ya da kocasını evliliğe bağlanma işlemi gayet sınanmış ve tesirli bir çalışmadır mahkemede ya da ayrılık konusunu gündeme getirmiş eşler arasına yapılır ve yuva kurtarma amaçlı olduğu amaçlı etkisi çabuk olur ve umarım onay görür.

Ziya yapmasın diyerek zinamen büyüsü,bu büyü eşlerin bir biri aralarında yaptırdığı ve yapılmış olan şahsın eşinden bir başka kişi ile ilişkiye gimemesi içindir . Genel Itibariyle tesirli olur ve kişi bir başka kişiye ilgi duysa dahi ilişkiye girmez zinaya uckuru bağlanmış olur.

Bağlama büyüsü denilen birşey genel itibariyle ayrılan çiftler arasına yapılır terkedilen kişi çektiği aşk acısından kurtulmak ve tekrardan sevdiğine kavuşmak amaçlı yaptırır.Yaptırırken aceleci olmaması lazım yalnış şahıslarla yalnış bir zamanda yaptırdığı muamele terse dönüp ek olarak çok acı çekmesine ne sebeple olabilir. Ulama büyüsünü ve ulama büyü çeşitlerini zinhar ha zinhar kendiniz denemeyim hem tutmaz hemde kocaman sorun yaşarsınız size açıkça açık bildirme ettik.

Sizinde şöyle bir sıkıntınız var ise ve aşk ulama büyüsü ihtiyacı duyuyorsanız hiç çekinmeden bizlere kafanıza takılan soruları sorabilir ve gerekli olan prof yardımı alabilirsiniz.Hocamız her kişi amaçlı yepyeni bir bakım yapar ve yepyeni işlemler hazırlar hepsi kendisinin el yazmasıdır ve kendisinin elinden yarar .Hazırlıkları bi birçok zaman sürer ve tarafınıza gönderilir bir çok kez irtibatta kalarak durumdan haberdar olur size bu konuyla alakalı yollar gösterir ve ne yapmanız gerektiğini an ve an iletir.Güvenilir bir kaynak ve yol tarifi olarak gösterilir hocam acizane yaptığı birçok muamele vardır .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>