Aşk Büyüsü

Flörtün İçin Aşk Duası

Sevdiğin kişi sana aynı hisleri beslemeyebilir.SEni gözü görmeyip senden başka herkesi daha çekici bulabilir.Bir sevgili düşünün hayatının merkezinde siz varsınız. Sizi çok sevdiğini ve sizi önemseyip değer veridğini düşünün. Tamda bir sevgilinin olması gerektiği gibi. Ama maalesef şu zamanda sevgililik gönül işleri bu şekilde ilerlemiyo. Sevdiğiniz kişiden sevgide görmek istiyorsanız bizimle ilet... »

Sevdiğimi Kendime Hemen Bağlamalıyım Diyenler

Sevdiğinin sana olan duyguları pamuk ipliğine bağlıysa ve sende sağlam garantili bir sevgi istiyorsan ve sevdiğin seni gerçekten aldatmayacak kadar çok sevmesi için yollar arıyorsan aşağıda verdiğimiz duayı deneyebilirsiniz. Sevdiğin kişinin ismini ve anne ismini ebcedi kebir ile hesapla çıkan sayı kadar yazacagımız duayı okuyun. BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM Vecealna fi kulubillezinettebeuhü ra feten ... »

Bağlanma Sorunu Yaşayan Sevgiline Büyü

Sizden nefret eden bir eski sevgilinizmi var. Sizi yanlış tanımış ve sizi asla görmek istemeyen. Kendinizi anlatmanıza açıklamanıza fırsat vermeyen. Sanmayınki sizi sevmiş. Çünkü biz bu işin içinde yıllardır bu tür şeyleri görüyoruz. Seven insan dinlemek için bir şans verir ama sevmiyorsa o mesele ayrılığın bir bahanesidir. O yüzden öncelikle kendinizi sakın anlaşılmadığınız için sevdiğinizi kaybe... »

Bağlanmayan Çapkın Sevgiliyi Bağlamak

Sevgiliniz çok çapkın ve rahat bir insansa size bağlanmakta güçlük çekiyorsa onu kendinize bağlamak için çok çaba sarfetmelisiniz. Ama yapı ve karakterde yoksa bu çok zordur. Huylu huyundan vazgeçmez misali siz kendinize bağlayamazsınız oda başkalarından vazgeçmez. Ama bizim sunduğumuz yöntem ile sevdiğiniz size kayıtsız şartsız bağlanır. Bunun için bizimle iletişime geçiniz. »

Kördüğüm Gibi Bağlayan Büyüler

Sevdiğin kişiyle arandaki bağlılık sorunlarını nihayete erdirmek ve eskisinden daha mutlu olmak için daha detaylı iletişime geçerek sevdiğin kişiyi kendine bağlamanın ve eskisinden daha mutlu bir çift olmanın yollarını bulabilirsiniz. »

Nişanlımı Kendime Bağlama Büyüsü

Nişanlınız ile son zamanlarda aranızı bozmak isteyen ve sizleri ayırmak isteyen kişiler mi var?Nişanlınız boş zamanlarında aklına girerek sizleri ayırmak isteyen kişiler olabilir bu gibi durumlarda sadece nişanlılar için yapılcak bir uygulamayı sizler ile paylaşıyorum.Oldukça etkili olan bu bağlama büyüsü ile nişanlınız ne kadar sizden uzakta olursa olsunda devamlı sizi düşüncektir Bir kağıdın üze... »

Gözü Dışarda Olan Erkek İçin Büyü

Karşındakine seni tanıma fırsatı vermektir aşk. Seni tanıdığında seninle olmasıdır benimsemesidir. Gerçekte böyle olur aşk. Aşık olduğunuzda tüm sırlarınızla, tüm benliğinizle sade olarak çıkarsınız sevdiğinizin karşısına. Bütün zaaflarınızı bilir ve zaten en büyük zaafınızda sevdiğiniz olmuştur. Elbetteki sevdiğiniz bunu da bilir. Ama siz rüyadasınızdır hiç uyanmayacakmış sanarsınız ama birgün mu... »

kocanın sana değer vermesi için bağlama büyüsü

önce güzelce bi abdast alıcaksınız ALLAH’ın huzuruna çıkacağınız için lütfen kılığınız kıyafetiniz temiz ve özenli olsun sonra 2 rekat RABBİM seni rızann için diye namaz kılın namazı bitirdikten sonra seccadeden kalkmayın rahman süresini niyetinizi düşünerek okuyun biter bitmez secdeye kapanıp niyetinizi ALLAHA söyleyin yalvarın peygamber efendimizi vesile ederek istiyorum ismi azam hürmetin... »

Nişanlının Sana İyi Davranması Büyüsü

Duadan evvel dörrt kere yasin suresi okunur ve yasin tamamlandıktan sonra bu yine dört defa bu dua okunur. Sübhânel müneffisi an külli medyûnin sübhânel müferrici an külli mahzûnin sübhâne men ceale hazâinihü beynel kâfi ven nûnü sübhâne men izâ erâde şeyen en yekûle lehü kün fe yekûnü yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric annî hemmî ve ğammî feracen âcilen bi rahmetike yâ er... »

Kocanın Sana Yakın Durması İçin Dua

Kocanız size mesafeli duruyorsa sizinle samimi değilse bizimle iletişime geçerek sevdiğinizle ilgili arzu ettiğiniz herşeye kavuşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz. »

Page 1 of 3123