Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bir Kızı Kendine Bağlama

Bir Kızı Kendine Bağlama

Aşkından deli divana olduğunuz sürekli olarak düşündüğünüz bir kişi kendinize bağlamak ve devamlı olarak onun sizi düşünmesini sağlamak için aşadaki uygulama yapılır Bağlanmak istenen kızın giysilerinden bir düğme gizlice kopanlıp alındıktan sonra, delikleri çamurla tıkanıp evine giden yölda bir yere saklanır. Saklandığı yerin çevresi üç kez daire çizercesine dolaşılır. Yedi «lahavle» çekilir, üç ... »

Kocaya Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Kocaya Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Eşler arasında bir bağlılık oluşturmak amacıyla hazırlanan bu işlem; tılsımlar yoluyla yapılır. Vefk adı verilen tılsım çalışmaları sayesinde tesirli bir bağlama büyüsü yapmak mümkündür.Kocaya Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır konusunda daha detaylı bilgi almak istiyorsanız iletişim sayfamızı ziyaret ediniz. »

Eve Gelen gelini Bağlama

Eve Gelen gelini Bağlama

Evinize gelen gelinin gözünün dışarda olmaması için bağlama büyüsü aşadaki gibi uygulanmalıdır. Nazarlık olarak kullanılan mavi boncuklardan büyükçe bir tane alınıp gene mavi ipliğe bağlanır. Ipli boncuğa geçirilirken, kızın adı yedi ikez söylenip sağa, sola üflenir. Sonra, boncuğun üzerine, bacadaıı alınmış is sürüliir. Boncuk, kırmızı bir beze sarılarak, ıssız bir yere götürülür. Burada, kırk bi... »

Kız Arkadaşını Kendine Bağlayan Büyü

Kız Arkadaşını Kendine Bağlayan Büyü

Sevdiğin kız ile aranız kötü ve sürekli olarak tartışıyormusuz sevgiliniz arasında eğer güçlü bir bağ olduğuna inanıyor ama kız arkadaşınızın gerek annesi gerekse başka kişiler tarafından sizden ayırdıklarını düşünüyorsanız bu mükemmel bağlama büyüsü ile kız arkadaşınıza kim ne derse desin hep aklında olucaksınız. Bir bez ya da kumaş parçasının üzerinde ilik açılır, bağlanmak istenen kızın adını o... »

Nişanlımı Eve Bağlama Büyüsü

Nişanlımı Eve Bağlama Büyüsü

Cuma gecesi, Nişanlınızın adı söyle nip, sessizce,<<bağladım>> diyerek bir kapı kapatıur. Kapı açılıncaya değin nişanlı kız kalırmış. Bunu yaparken kimseye sezdirmeden yedi kez: Sedde settar ya Settar Sedde sedde ya Cebbar Avne avne ya Kahhar Ld meftuh illd mesducl Hu Hu Hu RuHu Hu Hu okunur. Arada bir de gelme bakılır. Bunları okurken dudak kımıldatılmaz, kimsenin ilgisi çekilmez. 2.U... »

Kocayı eve bağlamak için büyü

Kocayı eve bağlamak için büyü

Kocanız son zamanlarda evine gelmiyor ve başka kadınların evinde kaldığı düşüyorsanız kocanızı kötü niyetli kadınların kandırdığını düşünüyorsanız aşada verilcek olan büyü ile kocanızın sürekli olarak aklında ter ediceksiniz ve kocanız artık devamlı evini düşüncek devamlı evinde olmak istiycektir. Hiç kullanılmamış, içinden su akmamış yeni bir musluk alınıp içine, kızın adı yazılı bir kıt kıvrılar... »

Sevdiğiniz Kızı Kendine Bağlama Büyüsü

Sevdiğiniz Kızı Kendine Bağlama Büyüsü

Sevdiğiniz kız arkadaşınız sizden uzaklarda bir yerlerde mi sürekli olarak kız arkadaşınız ile görüşemiyor iseniz ve bu aralar aranızda oldukça fazla bir soğukluk var ise aşağıdaki bağlama büyüsü ile kız arkadaşınızın devamlı kalbinde olucaksınız Evde, sokakta, daha doğrusu, pek seyrek uğranılan bir yerde, bir çeşmede bulunan bir musluk önce ardına kadar açılır. Sonra, yavaş yavaş, bağlanmak isten... »

Karımı Bağlamak İçin Büyü

Karımı Bağlamak İçin Büyü

Karınızın sizi sevmesi size daha çok ilgi göstermesi için aşadaki uygulamayı yapabilirsiniz İnce, oya yapımmda kullanılan boncuklardan binbir tane alınıp, kızın adı ökunarak, bir nazarlık örülür. Her boncuğun ipliğe geçirilip örülüşü sırasında kızın adı söylenir, «bağladım hu» denir. Nazarlık bitirilince, yedi «kulhuvallah», üç «elham» okunup üzerine üflenir, kırk bir «ya Cabbar» çekiur, gene kızı... »

Kız Arkadaşımı Kendime Bağlama Büyüsü

Kız Arkadaşımı Kendime Bağlama Büyüsü

Kız arkadaşınız ve sevdiğiniz kişi sizden almak isteyen kişiler mi var uzakta olduğunuzdan dolayı kız arkadaşınız ile aranız devamlı kötü devamlı uzaklıktan dolayı tartışmalar çıkabilir bu tartışmalar sonucu kız arkadaşınız ile kavga edip ayrılabilirken kötü niyetli kişiler devamlı kız arkadaşınızın etrafında dolaşıyor olucaklardır.Bugün sizler ile paylaşıcağımız bağlama büyüsü oldukça etkilidir v... »

Nişanlımı Kendime Bağlama Büyüsü

Nişanlımı Kendime Bağlama Büyüsü

Nişanlınız ile son zamanlarda aranızı bozmak isteyen ve sizleri ayırmak isteyen kişiler mi var?Nişanlınız boş zamanlarında aklına girerek sizleri ayırmak isteyen kişiler olabilir bu gibi durumlarda sadece nişanlılar için yapılcak bir uygulamayı sizler ile paylaşıyorum.Oldukça etkili olan bu bağlama büyüsü ile nişanlınız ne kadar sizden uzakta olursa olsunda devamlı sizi düşüncektir Bir kağıdın üze... »

Page 1 of 212