Bağlama Duası

Sevdiğinin Sana bir Ömür Bağlanması Duası

Sevdiğiniz kişinin size bağlı birisi olması sizi çok önemseyip çok sevmesi ve ömrünün sonuna kadar sizden başka birisini sevmemesini istiyorsanız bizim bu konu hakkında yaptığımız bazı işlemlerimiz var. Bu işlemler sizin istediğiniz şeyi size verir. Sevdiğinizin sevgisini istiyorsanız sevdiğiniz size aşık olur, ayrılmasını istiyorsanız ayrılır. Evlenmek istiyorsanız sevdiğiniz sizinle evlenmek ist... »

Bağlanmayan Aldatan Sevgilinin Sana Bağlanması Duası

Çok sevdiğin ve seni hiç sevmediğini düşündüğün sevdiğinin sana olan ilgisizliği ve davranışları seni üzüyor ve canını sıkıyorsa bu durumu düzeltmek için uyguladığımız bir yöntem var.Bu yöntemle sevdiğiniz kişi sizi çok sever sizi önemser size aşık olur ve sizi asla üzmez.Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz. »

Sevdiğinle Evlenip Yuva Kurmak İçin Dua

Çok sevdiğin sevdiğinin seni deliler gibi sevmesinimi istiyorsun. Sana hak ettiğin değeri vermiyor ve seni hep üzüyormu. Vicdansız sevdiğin senden vazgeçti ve seni derin bir hüzünemi terketti. Bir yöntemimiz var ve bu yöntemle sevdiğiniz kişi sizi çok sever sizi önemser size aşık olur ve sizi asla üzmez.Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz. »

Sevdiğinin Gözlerini Kendine Bağlama Büyüsü

Gözü dışardaki sevdiğinin seni sevmesi ve seninle birlikte mutlu olmasını istersin ki bu en doğal hakkındır. Sevdiğinin senden başkalarına bakmasına tahammül edemiyor ve sürekli olarak kıskançlık kavgaları yüzünden birbirinizden uzaklaşıyorsanız bir yöntemimiz var ve bu yöntemle sevdiğiniz kişi sizi çok sever sizi önemser size aşık olur ve sizi asla üzmez.Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime ... »

Sevdiğin Çocuğun Sana Gönülden Bağlanması Duası

Sevdiğin kişinin sana bağlanmasını ve seni herşeyden çok önemseyip sevmesinimi istiyorsun.Senden ayrı kalmasını istemediğin sevgilinin seni tamda ona ihtiyacının olduğu zamanda seni terk ettiyse ve sen o günden bu güne kadar hergün bir kez daha ölüp tekrar dirildiysen, aldığın nefes bile sana işkence gibi geldiğinde, şuan tamda çarenin üstünde duruyosunuz demektir. Çünkü biz ilişkilerdeki bu tarz ... »

Senden Nefret Eden Sevdiğinin Kalbini Kazanma Duası

Bir şeyler olmuştur ve sevdiğiniz sizi seven kişi artık sizden nefret eder duruma gelmiştir. Siz kendinizi anlatamazsınız ve sizi anlamamış olmasıda ayrıca üzer sizi. Bu gibi durumlar için bir yöntemimiz var ve bu yöntemle sevdiğiniz kişi sizi çok sever sizi önemser size aşık olur ve sizi asla üzmez.Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz. »

Eşini kendine bağlamak için dua

Kocanızı kendinize bağlamak onun sizi devamlı olarak düşünmesini sağlamak ve değerini bilmek için bugün sizler ile paylaşıcağımız dua son derece etkili bir dua yöntemidir.Eşinizin evini sevmesi devamlı evine düşkün biri olması için aşağıdaki duaları boş zamanlarınızda bol bol okuyun; Dua Okuyanlardan Bazıları; Sevilay Dinç: Merhaba olcay hocam aşağıdaki vermiş olduğunuz dua boş zamanlarında devaml... »

Kocayı kadına bağlayan dua

Kocayı kadına bağlayan dua

Eve gelmeyen,başkaların evinde kalan kocanızı evine sevdirmek eve bağlamak için okunacak olan dua’dır.Evinden soğuyan yada sevgilisinden soğuyan koca için yapılan bu uygulama oldukça etkilidir. Çini mürrekkep-le yaza altına filan ibni filan filanete binti filane deyip eşigine veya ceketine dikebilirsin yada yastıgına koyarsın artık o kişi işden eve evden işe başka yere gitmez denenmiştir müc... »

Giden sevgiliyi geri getirme duasi

Giden sevgiliyi geri getirme duasi

Sizden ayrılmış olan ve başkası ile beraber olan erkek yada kız arkadaşınız kendinize geri getirme ve bağlamak için yapıcağınız bu uygulama oldukça etkili ve kuvvetlidir.Aşk acısı çekiyorsanız ve eski sevgiliniz başkası ile şuanda mutlu ise bu dua ile sürekli okuduğunuz zaman eski sevgiliniz tıpkı tiksindiği bir yemek gibi şuanda birlikte olduğu insandan tiksincek ve nefret duygu artıcaktır. Eski ... »

Eski sevgiliyi Geri Getirme Duasi

Eski sevgiliyi Geri Getirme Duasi

Ayrıldığınız sevgilinizi birdaha barışmak ve onun size geri dönemesinimi istiyorsunuz bugün sizler ile paylaşıcağımız duaile ile eski sevgilinizi geri getircek sevgiliniz nerde olursa olsun çok uzaklarda olsa bile eski erkek arkadaşınız veya kız arkadaşınız devamlı olarak sizi düşüncek ve sizi aramaya başlıycaktır.. Küçük bir şişenin içine, kızın adınm harfleri sayısınca küçücük taşlar konur. Her ... »

Page 1 of 212