Eski sevgiliyi Geri Getirme Duasi

Ayrıldığınız sevgilinizi birdaha barışmak ve onun size geri dönemesinimi istiyorsunuz bugün sizler ile paylaşıcağımız duaile ile eski sevgilinizi geri getircek sevgiliniz nerde olursa olsun çok uzaklarda olsa bile eski erkek arkadaşınız veya kız arkadaşınız devamlı olarak sizi düşüncek ve sizi aramaya başlıycaktır..

Küçük bir şişenin içine, kızın adınm harfleri sayısınca küçücük taşlar konur. Her taş konurken «bağladım ya hay» denir. Sonra, şişenin ağzı üç «elham» okunarak bir mantarla kapatılır. Yere bir üçgen çizilir, köşelerine birer vav» yazıldıktan sonra şişe, üçgenin ortasına konur, üç «ya settar» söylenip şişeye üflenir. Şişe, sol elle alınıp başın çevresinde yedi kez döndürüldükten sonra, kızın, üzerinden geçeceği bir yere saklanır. Gerçekten en az üç gün önce yapılması gereken bu işlem bitirildikten sonra, gerdek gecesi yarısına değin, her gün, kırk bir «sedde bikrihi», yedi kez «meded ya settarx. söylenip kızın evine doğru üflenir.
Şişe, konduğu yerde kapalı durduğu sürece, güvey başarılı olamazmış. Büyünün çözülmesi için, şişenin, konduğu yerden almarak üzerine yüz «tövbe» okunup üflenmesi ve ıssız bir yerde kırılması gerekir.

Bir önceki yazımız olan Sevgiliyi kendine bağlamak için dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazıyı Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>