Giden sevgiliyi geri getirme duasi

Sizden ayrılmış olan ve başkası ile beraber olan erkek yada kız arkadaşınız kendinize geri getirme ve bağlamak için yapıcağınız bu uygulama oldukça etkili ve kuvvetlidir.Aşk acısı çekiyorsanız ve eski sevgiliniz başkası ile şuanda mutlu ise bu dua ile sürekli okuduğunuz zaman eski sevgiliniz tıpkı tiksindiği bir yemek gibi şuanda birlikte olduğu insandan tiksincek ve nefret duygu artıcaktır.

Eski sevgilizin gizlice saçındarı üç tel alınıp «bağla ya seyyid» diye üzerine üç kez okunup üflendikten sonra küçük bir şişeye konur. Şişenin ağzı herhangi bir yastığm içinden çıkarılan yünle tıkanır. Kızın veya erkeğin adı söylenerek, kırk bir «hu» çekilip şişeye üflenir. Sönmüş bir ocakta, küllerin içine bir daire çizilerek ortasına şişe konduktan sonra, ocağa karşı yedi «elham» okunup üflenir. Şişe ocaktan alınır, kızın evi yakınlarında kimsenin uğramayacağı bir yerde toprağa gömülür. Böylece kız bağlanır.

Bir önceki yazımız olan Eski sevgiliyi Geri Getirme Duasi başlıklı makalemizde ayrılan sevgiliyi geri getirme duası, eski sevgiliyi geri döndürme yolları ve giden sevgiliyi geri getirme duasi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazıyı Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>