iki kişiyi birbirinden soğutmak için büyü

Bazen eşler arasındaki problemler hiç bitmez aha şöyle bir vaziyette ihtiyaç duyulan mübayenet büyüsü eşleri birbirinden uzaklaştırmak için yapılır. Mübayenet büyüleri en bitiş başvurulması gerekli olan bir metot olmalıdır. Kesinlikle her insan evlilik yaparken büyük bir düş içerisinde bu evliliğe hamle atmıştır. Her insan özünde sevinçli olmayı doğruluk değer .Bir kere geldiğimiz şu yaşamlarımızda mutluluk her insanın hakkı olmalı. Canan kardeşlerim biliyorum bir çoğunuz yanılgı kararlar sonucunda iyi olmayan bir evlilik yaşıyorsunuz. Bu sebeple mutluluk bir sürü uzaklarda görünüyor. Evli çiftlerin şöyle durumlarda bir araya gelerek tüm sorun olan sebepleri masaya yatırarak, bu evliliğin tüm yönlerinin pozitif bir biçimde konuşulması gerekir.

Bazen herşeye karşın sözleşme sağlanamaz. Eşimizin yaşam görüşüyle bizlerinki örtüşmeye bilir. Bu vaziyette eşler aralarında bu huzursuz durumun devamı etmemesi için mübayenet büyüsü yaptıranlar oluyor. Aslına Bakarsanız bu işin en harika çözümü mütekabil konuşarak meseleyi çözebilmektir. Şayet bu sorun konuşularak çözüme kavuşmuyor ise yapılacak olan hamle mübayenet büyüsü kabil .

Hiç kimse hayatlarımızı zorlukla elinde tutma hakkına sahip değildir. Bu hakkı hiç kimse kazanmamalıdır. Zorlukla hüsün olmaz diyerek bir söz vardır. Bu söz bir sürü doğrudur şayet bireylerin arasındaki sevgi bağı kopmuşsa yapılacak çok bir birşey kalmamış demektir.

Çağdaş insanlar bu cins boşanmaları konuşarak çözebilirler. Lakin bazen eşiniz sizi tanımlamak istemez o egolarına doğrulama olmuştur, siz ne derseniz deyin sizi tanımlamak istemez. Boşanmamak için elinden gelen her muhtelif kozu kullanır. Bu durum aslına bakarsanız o evlilik için olabilecek en şüpheli durumdur. Hiç kimse hiç kimsenin tekelinde değildir.

Elbette insan huzursuz bir evlilik içerisinde sürüklenip gidiyorsa evlilik kadar kurtulmak da bir seçim anı olmalıdır. Bu durumlarda şayet eşiniz boşanmaya yanaşmıyorsa o halde mübayenet büyüsü yaptırabilirsiniz .

Euzubillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmanirrahim
Subhaneke la ilahe illa ente ya rabbi küllü şeyün ve varisühü la ilahe illa enter rafiu celle celalühü ya gıyasü inde küllü şiddetin ve mucibü inde küllü davetin ebhın ebhın sırrı ve bi sırrı ya Allah.

Bir önceki yazımız olan Eski Sevgilinin Rüyasına Girmek için dua başlıklı makalemizde eski sevgilinin rüyasına girmek için dua, ruyasına gırme duası ve rüyasına girmek için dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazıyı Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>