Karımı Bağlamak İçin Büyü

Karınızın sizi sevmesi size daha çok ilgi göstermesi için aşadaki uygulamayı yapabilirsiniz

İnce, oya yapımmda kullanılan boncuklardan binbir tane alınıp, kızın adı ökunarak, bir nazarlık örülür. Her boncuğun ipliğe geçirilip örülüşü sırasında kızın adı söylenir, «bağladım hu» denir. Nazarlık bitirilince, yedi «kulhuvallah», üç «elham» okunup üzerine üflenir, kırk bir «ya Cabbar» çekiur, gene kızın adı söylenerek sağa, sola, öne, arkaya üflenir. Nazarlık yere, toprak üzerine konur, çevresine bir kare çizilir. Karenin köşelerine dıştan <<vav» içten de sekiz «sin» yazdır.

karimi-baglamak-icin-buyuKa

Böylece düzenlenen nazarlıklı büyünün uygulanması için kıza çok yakın, kuşkulanılmayan,onunla içli dışlı olan bir kimse bulunup, kızın evinde bir yere asılmak üzere, nazarlık kıza armağan edilir. Bunu, kıza, onun güvendiği, inandığı bir kimse vermelidir. Kız, nazarlığı astığı, sakladığı yerden alıp büyüyti çözdürmediği sürece, bağlı kalırmış. Nazarlığın alınıp büyünün çözülmesi için, kızın ya da kız yakınlarından birinin, kızın bağanışı dolayısıyle, ondan kuşkuya düşmesi gerekir.

Bir önceki yazımız olan Bir Kızı Kendine Bağlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazıyı Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>