Karşı Cinse Hoş görünmek için dua

Sevdiğiniz,iş yerinde olan devamlı gördüğünüz insanlar ile aranız devamlı soğuk ve son zamanlarda aranızda hiç bir muhabbet olmuyor mu bugün sizler ile yaplaşıcağımız şirinlik duası ile hoşlandığınınz karşı cinse kız veya erkek farketmez oldukça sempatik ve şirin gözükceksiniz

232 defa okumaya devam etmelidir.
dua:
”Ya Kebirü entellahüllezi la tehtedil-ukulü li-Vasfi azameti”

Şirinlik duası; Millet aralarında itimat rüyet ,sevilme, göz önünde bulunma, sunma sahibi olma ve ricalarının geride çevrilmeyeceği bir yapıya sahip olma adına yapılır. Yapılmış Olan şahsın ana ismi kullanılır, yıldızı yükseltilir ve yüzüne nur inmiş derler ya o kıvama getirilir.

Şirinlik duası sevimlilik büyüsü olarak da millet aralarında bilinmektedir. Birden Çok çeşidi ve farklı yöntemleri mevcuttur. Tesirli bir biçimde bilen bir kişi tarafından yapıldığı takdir de kişiye birden çok olanak sunar ve hayatında oldukça başarılı olma yönünde katkılar sağlar.

Süleyman Hocamızın yaptığı işlemler aralarında yer almaktadır. Ek Olarak evvel birden çok kadın hastalarına bu işlemi yapmış olup çokluk ile oldukça başarılı geride dönüşler almıştır. Her işlemi yaparken olduğu buna benzer bu çok temkinli olmalı ve yapılacak şahsın ebcet hesabı yapılmalıdır. Yapılacak ay, hafta, zaman hatta saat hesabı yapılmalı ve en uygun zamanda işleme başlanılmalıdır .

Bir önceki yazımız olan Sevgiyle Sımsıkı Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazıyı Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>