Kız Arkadaşını Kendine Bağlayan Büyü

Sevdiğin kız ile aranız kötü ve sürekli olarak tartışıyormusuz sevgiliniz arasında eğer güçlü bir bağ olduğuna inanıyor ama kız arkadaşınızın gerek annesi gerekse başka kişiler tarafından sizden ayırdıklarını düşünüyorsanız bu mükemmel bağlama büyüsü ile kız arkadaşınıza kim ne derse desin hep aklında olucaksınız.

Bir bez ya da kumaş parçasının üzerinde ilik açılır, bağlanmak istenen kızın adını oluşturan harflerin sayısmca dikiş vurularak ilik kapatılır, dikilir. Uç «Yasin» söylenip dikilen iliğin üzerine üflenir. Sonra, bu yama, üçgen biçiminde katlanıp su geçirmeyen bir nesneye, meşine, muşambaya sarılır, kız evinin giriş kapısının eşiği altına saklanır.
Bu iş gerdekten en az üç gün önce yapılmalıdır. Kızın bunun üstünden, yedi kezden aşağı olmamak üzere, epeyce geçmesi gerekir. Kız kaç gün bağlı kalmak istenirse onun eşiğin altında o süre kalması gereği vardır. Büyüyü yapanın kimseye sezdirmeden, kıza bile pek çaktırmadan ortalıkta dolaşması, kıza, güvey olacak erkeğe görünmesi büyünün etkisini arttırırmış. Büyüyü kimin yaptığı anlaşılırsa, büyünün etkisi kalmaz, bozulur.

Bir önceki yazımız olan Bir Kızı Kendine Bağlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazıyı Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>