Nişanlının Aşık Olması için Dua

Nişanlınızın Sizi deli gbi sevmesi sizi hep düşünmesi ve aklında olması için okuncak dua ve uygulama aşağıdadır.Oldukça güçlü bir bağlama uygulamasıdır.

Samanlık, ahır, pek kullanılmayan oda, sandık, kutu gibi, kapağı, kapısı olan nesnelerden birinin kapısı ya da kapağı açılır. Bağlanmak istenen kızm adı söylendikten sonra, kırk bir «Ya İblis» kırk bir «Ya Cin» denir, kilide, anahtarlığa üflenir.

Bir «besmele» çekildikten sonra, Uç «elham», bir <kulhuvallah» okunup sağa sola üflenir, anahtar çevrilerek kapanır, anahtar çıkarılıp örlımcekli bir yere asılır. Daha sonra, anahtarm asılı olduğu yerdeki örümcek ağından birazcık alinıp kızın evine giden yolda üstünden geçilebilecek durumda bir yere atılırken yedi kez «tu» denir. Üç adım geri geri gidilip dönülür, doğru yürünür, ordan uzaklaşıhr.

Gerdeğe girilinceye değirı, günde kırk kez, «Ya Cebbar» söylenir. Kapanan nesne kapalı bulunduğu sürece kızın yanına yaklaşan erkek başarı sağlayamaz, kızlığına dokunamarnuş.

Bir önceki yazımız olan Kocayı kadına bağlayan dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazıyı Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>