Sevdiğinizin Gönlüne Girme Büyüsü

Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki mesafeleri kaldırıp daha samimi daha yakın ve daha aşk dolu bir ilişki isteyipte buna hep uzak kalanlar için uygulayacağımız yöntem ile sevdiğiniz sizin için sınır tanımaz ve mesafe bilmez. Ömürlük olan bu uygulama ile aradığınız ve hayalini kurduğunuz aşka kavuşabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda vereceğimiz örnek işlemide deneyebilirsiniz.

Birbirinden ayrı olan eşleri birleştirmek yada sevdiği kimsenin kendine dönmesi niyeti ile yatsı namazının farzını kıldıktan sonra, niyet edip Ya Rabbi filan kulun bana dönsün ve muhabbet etsin diye ismiyle niyetlenip Fetih Suresini okumaya başlar. ZALİKE FETHAN KARİBA ya kadar gelir.sonra 312 defa YA RAKİP ismini okuyup tekrar Ya Rabbi Filan kulun bana dönsün bana muhabbet etsin diyip, sureyi tamamlar ve yatsı namazınıda eda edip bitirir. Ve buna 3 gece aynı şekilde devam eder.

Bu Yazıyı Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>