Sevgilini En Etkili Bağlama Büyüsü

Bugün sizler ile paylaşıcağımız bağlama uygulması %100 gerçek ve oldukça etkili bir büyüdür.Bir çok kişi yapmış ve sevdiği kişi devamlı olarak aklına girmiş sevdiğiniz kız devamlı onu düşünmüş ve bağlanmıştır.Sevgiliniz ile bir ömür beraber ve mutlu geçirmek için yapılcak bağlama uygulamasıdır.

Küçük bir şişenin içine, üzerinde kızın adı ile adm çevresinde yedi asinı, üç <vay> yazılı bir kğıt, boru gibi sanlarak konur. Şişenin ağzı eski bir mantarla tıkanır. Bu işlemler yapılırken sürekli oıarak aya rabbel lemin/Ya emin. denip sağa sola üfürülür.
Şişe biraz karanncaya değin, ocak isi sürülür. Mantarın üstüne kırk «l havlex ile üç aya settarı okunur, üfleriir. Şişe, daha sonra, gerdekten eı az üç gün önce, kızın sık sık geçmekte olduğu bir yere. bir kapı eşiği altına, bir yol üstünde taş altına, köprü altına, bunun gibi bir yere saklanır. Kız şişenin üstünden geçtikten sonra kızlığı bağlanır, güvey ne denli güçlü olursa olsun, şişe açılmadığı sürece, onunla birleşemezmiş.

Bir süre sonra şişe, gene gizlice, konduğu yerden alınır, yedi «besmele, üç <<tövbe>> çekildikten sonra ağzından mantar çıkarılır, içindeki kağıt yıkanıp ateşe atılır, yedi kez <<çözdüm ya Allah>> denir, böylece kız çözülürmüş. Bu işlemler yapılmazsa, ya güvey, ya gelin çıldınr, bir yerine inme inerlanır. Böylece kız şişe suda durduğu, kırılıp da toprak dağılınadığı sürece bağlı kalır.

Bir önceki yazımız olan Bir Kızı Kendine Bağlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazıyı Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>