Sevgiliyi Bağlama Büyüsü

Sevgilinizin Sizi Deli gibi aşık olmasını devamlı olarak sizi düşünmesini akşamları rüyasında sizi görmesini istiyorsanız aşağıdaki uygulama ile sevgilinizin sürekli olarak aklına olabilir ve onun ilgisi devamlı üzerinize çekebilirsiniz.

Bağlanmak istenen kızın giysilerinden biri ya da üzerinde ilik bulunan’ bir parça çalınarak bir daa asılır. Orada bir gece kalır. Sonra, hiç kullanilmamış bir iğneye geçirilen iplikle, ilik yeri dikilir. Dikilirken en az yedi, en çok kırk kez sevgilinizin adı anılarak <<bağladım ya cin>> denir.
İlik böylece dikildikterı sonra, giysi ya da yama, örümcekli bir yere saklanır. Saklarnrken yedi kez «ya gayb» söylenir, sonra şu dizeler okunur:
Af sun afsun apansın
ilik gözün kapansın
Bir zaman açık iclin
Şimdi
böyle kalasın
Sedde seyyidi
gele

Niyetim Settar bile
Tutu tu tutu tutu
Hu I{u Hu Hu Hu Hu Hu
Szrrehu gaybihi ya Hay.
Daha sonra kızın evine yönelip adı söylenerek işenir, sağa, sola tükürülür. Bütün işlemler gerdek ten önce yapılır. Dikilen iliğin iplikleri çürüyüp opuncaya değin kız bağlı kalırmış.

Bir önceki yazımız olan Aşık Edip Bağlayan Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazıyı Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>